11. dubna Lepší už to nebude

11. dubna 2011 v 21:36 | Faith |  Mé dny
aneb Co dělat, když máte určitý pocit, že je vše krásné ale ono to tak vůbec není. (a dát si "něco" na dobrou náladu NENÍ řešení)


Nevim, možná už to tady leží někde v nějakém zapomenutém článku ale chci piercing do nosu. A vzhledem k tomu, že nemam kdoví kolik peněz na píchnutí třeba v Hellu, tak si to necham píchnout od holek na intru. Chytré, že? (jo, to je ironie) A co má bejt.. No já vim, má rozumnější část, která vždy promluví, když ji nechci mi řiká, že jsem blbá, a že ještě budu mít infekci - ale přece jenom neříkaj mi všichni, že jsem jako dítě? Tak, když jsem tak ať dodržím svému "titulu" (nenapadlo mě jiný slovo) čest. Počkat řiká se vůbec čest? Eh, zase jsem se ztratila. Zase.
Mé problémy týkající se jednoho kluka (dále už jen "22") se nijak neřeší. Asi se zaměřim na toho druhýho (který ale neví, že vůbec žiju v tomhle vesmíru) a budu alespoň na chvíli myšlenkama jinde než u 22. (mimochodem.. to 22 je jeho určitá velikost :D)
Dnes jsme nezáživně byli s Danny na véčku, a jako vždy jsme si chvilku filozofovali a kouřili (a bohužel NEPILI..). Přemýšleli jsme o tom proč vlastně žijeme, jestli tohle všechno má nějaký hlubší smysl. A víte co? Ono nemá. Tak ať je to aspoň hustá jízda. Vždycky na véčku přemýšlíme o životě. Mohli bysme přestat, protože já si nehodlam jediný milovaný místo, v našem hlavním městě, kazit nějakejma kecama a pak se užírat, že to stejně NEZJISTÍME. A taky jsme si tam dali slib. Že náš život nebude jako životy těch lidí, co každé ráno běží jako fretky do práce a ve 2 už nadávaj, že chtěj domů. (a jsou závislý na kofeinu) NEBUDE TO TAK. SLIBUJU. (to svému internetovému deníčku - fuj, to je ale úchylný slovo)
O dějáku jsme se dívali na Občanský průkaz. Je to drsnej film. Já už ho sice viděla víkend předtim ale stejně.. Já bych v tý době žít nemohla. To už bych se radši odstřelila. Ale ne tohle. Jen né tohle.

Dávám ti spát. Se slibem.

 


Komentáře

1 Terlí^^ | Web | 11. dubna 2011 v 21:49 | Reagovat

asi bych neměla odvahu si to nechat píchnout... ale přeju ti, ať to máš bez infekcí a ták;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama