Třináctka

4. března 2011 v 21:13 | Faith |  Můj výběr
Můžete bejt ve škole, v tý krutý škole plnejch dokonalejch holek, outsider. A to je vám 13. Máte staršího bráchu, přestože zrovna vy se cejtíte víc dospělejší. Máte kámošky, ale ty jsou stejně mimo jako vy. Můžete jim sice věřit, ale když nejsou oblíbený..A taky to můžete chtít všechno změnit.

Tracy, malá holka, co chce bejt oblíbená. Přes svý těžkopádný způsoby se nakonec dostane k Evie. Oblíbený, sexy holce. Stávaj se kámoškama a začínaj to roztáčet. Ve světe starších kluků, sexu, drog a řezání.

Tenhle film jsem si hodně oblíbila. Je to skutečněj příběh Nikki Reed (hraje Evie). Režisérka se s tim nepárala, a i když to bylo u Amíků přijímaný jako celkem kontroverzní film, neřekla bych, že takovej je. Ukazuje, kam můžeš spadnou, když si nedáš pozor. Když prostě chceš bejt oblíbenej u všech. A to prostě nejde. Vždycky se najde alespoň jeden člověk, co řekne, že tě nemá rád.

I když na csfd.cz to má jen 61% neni to špatnej film, právě naopak. Možná, že vám může přijít divný trochu uječený scény Tracy a její matky, ale to je asi jediná viditelná chyba :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama