27. listopadu a nová škola (trochu opožděný článek :)

27. listopadu 2010 v 18:41 | just Sunny |  Mé dny
..

Rozvrh ve škole je zabijáckej, v některý dny máme do 6 nebo do 5! :( Jasný, nečekala jsem naivně, že budu mít každej den do 2 ale.. chci zpátky základku. :) Chybí mi naše přísná třídní (a hrozně moc bych ji teď chtěla vidět..), chybí mi to chození do školy s Idealistkou, chybí mi ty blbý schody (kterejch bylo snad 100) do druhýho patra, kde jsme měli třídu. Chybí mi toho dost. Chybí mi pár lidí ze třídy.. Ale nechybí mi ten život, co jsem tady vedla.
Škola je hodně velká, je tady asi 800 studentů, 155 učitelů (já jich tady znam asi max. 7..) a vůbec nemam tušení, jak se kdo jmenuje. A hodně učeben. Ale líbí se mi. :) Aspoň to..
Naše třída neni moc jako jiný. (jak jsem si všimla) Uff, díky kdokoliv! V naší třídě nejsou barbínky, ani přehnaně nafoukaný lidi. A nějak se mi ty lidi tady líbí mnohem víc než na základce.
Protože jsem na nový škole a nutně potřebuju nový trapasy, tak jsem si je asi už první měsíc "obstarala". Jednoho fakt pěknýho kluka (třeťáka) jsem vyfotila. Nic moc, že? Až na to, že jsem stála metr od něj a měla zapnutej blesk. Ou. On to viděl. Dál snad nepokračovat. :D A vždycky, když se on přiblíží, tak ze sebe vykváknu pokaždý něco hrozně "smysluplnýho" jako nooo, eee, uuu cooo atd.. :D
Krom toho jsem taky začala chodit na basket. Na zápasy. V životě jsem nemyslela, že by mě to MOHLO bavit a ono překvapivě BAVÍ. Víte, já zas tak zapálená do sportu nikdy moc nebyla, kvůli rodinné neohrabanosti, ta se u nás fakt dědí. Ale nebudu řikat, že je tam jeden kluk, kterej tam chodí dost často, protože ten s tim nemá vůbec nic společnýho. :D
A na intru si pravděpodobně můžu zabalit kufry. Aspoň kdybych se vsadila, jak dlouho tam vydržim.. Mohla bych mít prachy. Je nás pět (!!!) na pokoji. A oni si myslí, že pět lidí pohromadě (a v našem případě pět holek) vydrží mít ZAVŘENOU držku. To se spletli. Tak jsme něco jako v "podmínce před podmínkou". Vše jenom kvůli tomu, že po večerech nejsme tak uplně zticha. No dobrá, občas jsme až moc hlasitý, ale co čekali? Pět dobře vychovaných dívenek, co budou chodit spát v 8hodin a nebudu pokud možno vůbec mluvit a budou se poslušně chovat ke .. všem? To se trochu přepočítali. Ale jestli mi skutečně daj podmínku, tak mě rodiče zabijou. A to myslim vážně. Vezmou mě zpátky k nám do Městečka. Nechci se vrátit. NECHCI. Cokoliv, jen to ne..
A musím všem vymyslet přezdívky.. To bude úkol. :D
P.S. Já si myslela, že když budu v hlavním městě naší maličkaté země, tak tady bude spousta šíleně vypadajících lidí.. A ono nic moc. Vidím na ulici několikrát pár zajímavě oblečených lidí, ale neni to vůbec, tak častý jak jsem si myslela. :( Škoda :(..
Mějte se tak, aby jste se cítili volní :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama