Hádejte

7. listopadu 2009 v 13:52 | Edie

"...jediný lidi, který mě zajímaj, jsou šílenci, kteří šíleně žijou, šíleně melou, chtěj všechno najednou a hned, nikdy nezívaj, nikdy z nich nelezou všední banálnosti..." Jack Kerouac

► Jmenuju se hrozně neoriginálně. Je to až moc obvyklý a příšerný, když se skloňuje, jméno.
Bydlim na severu ČR, takže je to prostor pro fantazii :). Slavim devátýho července a je mi "sweet 15". Nemůžu říct, že jsem nějak moc vysoká, mám tak asi 163cm. Ale má to výhodu, aspoň si nepřipadam (a nikdy nebudu moct) jako žirafa. Jedině s dvaceticentimetrovýma podpatkama ale to bych neriskovala, já jsem ráda, když to zvládnu na deseti. Jsem bloncka s těžkym pocitem, že si všichni myslí, že jsem blbá, kvůli tý barvě. Když jsem ale byla černá (jako vlasy:), tak o mě zas řikali 'Joo, to je ta drsná'. :D Nevim, co se mi líbí víc. Blbka nebo drsňačka ? Těžký rozhodování.

► Moje přezdívka je taková pocta Edie Sedgwick. Byla to docela obyčejná holka (no obyčejná nikdy uplně nebyla..), ze který se pozdějc stala hvězda. Andy Warhol z ní udělal hvězdu. Ale pak se dostala na uplný dno. Společně s drogama.

► Mám sestru zajímavýho jména. Jinak nikdo. Snad. Stačí mi moje malá sestřenice, co ve skutečnosti neni moje sestřenice. U nás je to totiž těžký. A dost komplikovaný. Ale jen tak na okraj její máma je feťačka, fotr má o kolečko víc, takže neni nikdo, kdo by se o ni postaral. A tak se toho ujali strejda s tetou. Podle svýho otce bych jí asi měla litovat. Ale to já vážně dělat nebudu, taky proč? Jenom kvůli tomu jakej má život?...

► Hrozně ráda bych chtěla mít barevný vlasy a piercing (do jazyku). A ty vlasy bych chtěla růžový nebo fialový. Protože to zas tolik lidí nemá. Alespoň ne tolik jako hnědou barvu. Nebo blond a černou. A taky bych chtěla svoje příbuzný pořádně šokovat ;D.

► Vážně jsem hrozně "šikovná". Spadla na mě velká televize a skončila jsem v nemocnici, přejeli mě jako malou sáně, přizabila jsem se v 5 o dveře, ve škole přírodě jsem si narazila nos, a nespočtukrát spadla z bruslí (jak na led, tak na zemi), kola, koloběžky, lyží, snowboardu, podpatků.

► Dřív jsem dost četla ale potom jsem si řekla 'sakra, ty blbý knížky mě štvou' a skončila jsem s tim. Jak jednoduchý. A prej, že je všechno v životě složitý ale to jsou jenom kecy, je to vlastně hodně jednoduchej věcí poskládaný, tak aby to jenom vypadalo složitě.

► Mám ráda Ameriku (aneb země, kde se lidi nenarvou do menší velikosti než 44, Coca-Cola - hrozně střežený tajemstvý výroby a přísad, velká socha svobody, kterou stejně nechtěli a Amerika hledá topmodelku, New York), Japonsko (gejši - podle evropanů děvky, Origami - ty z papíru složený Něco, Tokio, podivný zvyky).
 


Komentáře

1 Lukáš | 8. listopadu 2009 v 10:53 | Reagovat

Toz sestřenka to ma ještě v poho znám horší případy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama