Už to tak je

11. září 2009 v 19:58 | Edie |  Mé dny
Pořád jsem v relativní pohodě a pořád nevim proč to tak je. Totiž škola je těžká, budem psát písemky a nic dobrýho se nekoná. A ten zbytek..nestojí za moc:). A stejně jsem v pohodě divný, co? Taky jsem si všimla jak se holky docela změnili..

H - pomlouvá všechno, co se hejbe, furt si myslí jak je krásná a vzhledem k tomu, že dřív byla blondýna a teď chtěla bejt černá ale vyšlo jí to modro-zelený a dokonce i fialový (fakt nechápu, co všechno na tu hlavu napatlala), tak je vážně hrozně krásná:D. Navíc jí pěkně sere to, že jsem blond já (a to se mi hodně líbí:), když ona to má fialovo-modrý..Nemam jí ráda a pochybuju, že ona mě ale bavíme se spolu prostě už z hecu.. Dřív jsem jí měla ráda ale po těch letech..to už nejde.
P - docela přitvrdila. Vždycky byla (a bude) největší šprtna naší třídy ale teď začíná bejt docela drsná. A taky chce (stejně jako já) piercing do nosu. Jenže já ho mít kvůli svý blbý doktorce nemůžu, tak ona hned, že ho teda bude mít ona. Hm..pěkný ale kdyby nám tohle neřikala už asi půl roku možná bych jí to ještě baštila. Jestli si ho fakt nechá udělat, tak budu čumět.
N - znam jí už od první a taky jí už od první nesnášim a zároveň mám ráda. Obě jsme vyrostli a myslim, že by nás tehdy nikdy nenapadlo jak skončíme. Zvlášť, když jsme každá řikala, že nikdy nebudeme kouřit nebo pít. Jo myslim, že kdyby jsme věděli jak to dopadne, tak bysme dost čuměli. V jednu dobu (asi tak 5 třída) mě psychicky dost ničila (jinými slovy šikana). Je ale fakt, že s ní vycházim nejlíp ze všech. Náš vztah se prostě pořád vyvíjí.
A další psát nebudu, páč to by bylo na dlouho..Tyhle tří (možná bych mohla ještě jednu přidat ale zas..byl by to zatraceněj dlouhej článek) jsou teď asi nejdůležitější..
Nesnášim (to je možná silný slovo..jednou to s nima jde někdy se zas hrozně hádáme) je ale na druhou stranu se mi po nich bude stejskat, taky totiž máme svý dobrý chvíle, kdy se furt smějem. Zajímá mě jaká asi budu za pár let? Už teď jsem si prošla pořádnou změnou a další bych teda už fakt nechtěla. Ale vždycky, když jsem něco nechtěla, tak jsem to dostala..Kurva jak já tenhle život nenávidim a zároveň miluju..
Už taky začínám vymejšlet, co na vánoce. Já fakt nevim, co bych měla chtít kromě oblečení. Možná mobil ale muj je pořád dobrej. A proč nad tim přemejšlim už teď? Protože se to rychle blíží a když jsem ani nebyla schopná vymyslet si dárek k narozkám (a měla jsem na to půl roku), tak už vidim jak vymejšlim dalších dvacet..:D.

Neříkej, že nejsi krásný, protože každej je krásnej.
 


Komentáře

1 Sušenka | Web | 15. září 2009 v 16:11 | Reagovat

"drbna".. to slovo tak strašně vyetihuje jednu moji spolužačku až to bolí. A bolí ještě víc, že ji znám tak dlouho a že se tak mění.
A s dárkama na vánoce jsem na tom stejně. Kromě toho že si přeju nové lyže nic neví. A ta představa, že se mě budou ptát babičky, kamarádky atd. no děs.. :-D

2 Vee. | Web | 15. září 2009 v 21:33 | Reagovat

Ughů, takhle bych mohla vypsat celou abecedu svých spolužaček. Uáá čtete mi myšlenky slečno. Já ty své spolužačky taky bytostně nesnáším a nejraději bych jim vyškrábala ty zmalovaný kukadla, ale na druhou stranu jsem s nima vyrostla, jsou kud mýho dětství a nevím, co bych bez nich dělala. Chňu, je to prostě zapeklité.... Btw, zajímavej článek todleto a krásnej blog. Jako máš ty pozadí, pžesně stejnou má moje kamarádka mikinu, úplně ji vídím, když čtu tvůj blog :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama