Fakt nemam ráda školu

2. září 2009 v 18:33 | Edie |  Mé dny
To ranní vstávání mě snad už teď zabije. Nesnášim ho. A škola? To samí. Některý ty lidi tam jdou, některý ne. Vůbec nevim co mam dělat. Učitelka začala s tim, že už určitě všichni víme na jakou školu pudem. A já čuměla. Já to sakra nevim! Protože jsme v devítce, tak to ale máme vědět. Asi pudu na kosmetičku. Nevim, co jinýho by mě mohlo bavit. Ale musela bych do jinýho města (já bych chtěla nejlíp do Prahy). A to je ten problém. Kámošky ještě před prázdninama řikali 'No jo, my taky pudem někam do jinýho města' ale jakto tak vypadá budu jediná, která fakt odejde. V jednu chvíli si řikam, že to bude dobrý, že konečně nebudu u rodičů (byla bych na intru). Ale zas pak nevim jaký to bude. Bude to novej začátek. A co když začnu špatně..? Když začínáte od znova je dobrý, že si můžete vybrat jak vás lidi budou brát (to by se mi hodilo) ale může to dopadnout špatně a to je to čeho se bojim.

Každý začátek je následkem něčeho. Každý začátek něco ukončuje.
 


Komentáře

1 Angel | Web | 5. září 2009 v 11:12 | Reagovat

nezávidím... naše učitelky zas počítaj s tím že je u nás ve třídě maximálně osm, deset děcek, co ví, kam chcou jít. já k nim teda patřím, i když se strašně bojím přijímaček. jsem z toho uplně na prášky, ještě k tomu ten ples a všecko, co jsem už psala .. fuj. devítka je hnus :-!
nový začátek je občas nejlepší. dostat se mezi nové lidi, do nového města, naděje na něco nového. vlastně stačí jen doufat .. snad se rozhodneš správně, ať se rozhodneš jakkoliv. ale nejhlavnější je, aby tě ta škola, na kterou pudeš, bavila. jestli by tě bavilo být kosmetičkou, běž na kosmetičku. docela ti závidím, že víš, co by tě bavilo a přitom existovala nějaká střední, na které se tomu můžeš vyučit. kdežto já sice vím, co by mě bavilo, ale zato k tomu neexistuje střední a já se budu muset čtyry roky otravovat na gymplu, na který se SNAD dostanu .. a pak ještě výška. no potěš. dalších 10 roků na škole .. x(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama